Eko İnşaat ve Tic. A.Ş.'ye, BID'tan QC100 Toplam Kalite Yönetimi Ödülü

Türkiye'nin köklü taahhüt firmalarından Eko İnşaat ve Tic A.Ş. , Business Initiative Directions(BID)'ın Genevre'de düzenlediği Uluslararası Kalite Zirvesinde altın kategori ödülüne layık görüldü.

Business Initiative Directions (BID), 178 ülkeye yayılan ve sektörlerinde kaliteye verdikleri önemle liderlik eden şirket ve kurumları takdir ve teşvik etmek amacıyla her yıl, altın, platin ve elmas olmak üzere 3 kategoride zirve düzenliyor.

Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü, her bir şirkete, liderlik, kalite,yenilikçilik, mükemmellik, teknoloji, müşteri hizmeti ve menuniyeti ve prestij konularında kurumsal başarı elde etmelerinden dolayı veriliyor.

Eko İnşaat ve Tic. A.Ş., QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri temel alınarak 11 Mart Pazar gecesi Genevre’de düzenlenen 2012 Uluslararası Kalite Zirvesi Altın Kategori Ödülüne layık görüldü. Uluslararası Kalite Zirvesi Altın Ödülünü, Eko İnşaat ve Tic. A.Ş Yönetim kurulu başkan vekili Şerif Köksal, BID'in Başkanı Jose E. Prieto'nun elinden aldı.

Uluslararası Kalite Zirvesi Ödülü'ne, kişi kurum ya da kuruluşlar kendiliğinden aday olamıyorlar. QC100 prensipleri, Müşteri Memnuniyeti, Liderlik, Teknoloji, En İyi Uygulama, İş Sonuçları, ISO 9000 ve Toplam Kalite Yönetimi kriterleri temel alınarak, BID Dünya Kongreleri boyunca oylama sürecinin sonrasında yaşanıyor.


Güncel Haberler