Kaliteye Adanmışlık
Kaliteye Adanmışlık

Eko İnşaat ve Tic. A.Ş çevre düzenlemesinden son elektronik sistemin enstalasyonuna (inşaat işleri, mekanik, elektrik, elektronik, tesisat, kabul-devreye alma işleri dahil) kadar bütünsel iki anahtar teslimi havaalanı projesi tamamlamış tek Türk genel müteahhitlik firmasıdır. Uluslararası genel müteahhitlik pazarında kaç firmanın böyle bir başarıya ulaşabileceği aşikardır.

Bu türden bir başarıya ulaşmada proje yönetiminde mükemmelliği arayışın yanısıra teslim edilen işlerin/donanımların mükemmel hizmet vermesinin sağlanabilmesi için kaliteye adanmışlık da şarttır.

Başarıyla tamamlanan ilk projesinden bu yana EKO en yüksek teknolojiyi kullanarak, proje yönetimi sanatında uzmanlaşarak ve işlerinde kaliteye en yüksek önemi vererek çalışagelmiştir. 48 yıllık sıkı çalışma ve işe adanmışlık sonucu aldığımız ödül seçkin bir iş becerisi, yüksek bilgi birikimi ve müşterilerimizin gözü kapalı güveniyle ünlenmiş bir firma olmamızdır.

Prensiplerimiz; tasarımda mükemmellik, proje yönetiminde mükemmelliği arayış, hizmet ve malzeme temininde yüksek kaliteye bağlılık, mümkün olduğunca bütçe dahilinde çalışmak ve projeleri erken teslim etmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretmek, bizi yeni bir ziryeve ulaştırmıştır: Avrupa Yapısal Çelik Birliği (ECCS) EKO’yu son projelerimizden olan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Uluslararası Terminal Binası inşaatı için 2001 AVRUPA ÇELİK YAPILAR ÖDÜLÜ ile ödüllendirmiştir ve Business Initiative Directions (BID) tarafından 2012 Uluslararası Kalite Zirvesi Altın Kategori Ödülü’ne layık görülmüştür.

Kaliteye Adanmışlık