Kısaca Eko İnşaat

İlk projemizi 1965 yılında başarıyla tamamlamamızdan bu yana firmamız en yeni teknolojiyi kullanmaya, proje yönetimi sanatını geliştirmeye ve nihai ürünün kalitesine yakın dikkat göstermeye derin şekilde kendisini adamıştır. Yarım asırdır adanılan bu zor işin ve kararlılığın karşılığı olan ödülümüz bilinen beceriye, uzmanlık bilgisine ve derin bir müşteri güvenine sahip olup uluslararası üne kavuşan bir şirket şeklinde sürekli olarak büyümek olmuştur. Bugüne kadar yapmış olduklarımızdan kıvanç duymak kendimize olan güvenle beraber alçak gönüllülüğümüzü de arttırmaktadır.

Kendi alanımızda gelişmiş teknolojiye olan güçlü bağımlılığımızdan dolayı EKO İnşaat her bir ve her yeni proje ile sürekli gelişme sağlama felsefesini devam ettirmiştir. Şirketin kurulduğu gün duyduğumuz aynı heyecan ve şevk ile çalışmaya devam ediyor ve kaliteli personele, modern ekipmanlara ve hızlı şekilde değişimi gösteren inşaat endüstrisinin gereksinimlerini karşılamaya duyduğumuz tutku ile mükemmele bağlı olma arzumuzu devam ettiriyoruz.

Bugün, oluşmuş olan alt yapımız, mesleklerinin ehli dinamik iş gücümüz ve çağa ayak uyduran yönetim tarzımız sayesinde en büyük projelerin bile üstesinden geleceğimize ve gerek yerli ve gerekse dış pazarlarda olmak üzere önemli projeleri üstlenmeye devam edeceğimize kesinlikle inanıyoruz.

Yönetim Kurulu Başkanı

Cengiz Köksal

Kısaca Eko İnşaat